Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів в тиждень
Усі розділи
Закрити
Розділи

Лідери продажу


Закрити
Короткий огляд товару Танцювальний килимок для дітей та дорослих X-TREME Dance PAD2019-01-30

Хочете від душі повеселитися з сім'єю або друзями, та ще й з користю для фігури? Влаштуйте танцювальний марафон на килимку X-TREME Dance PAD! Це дуже захоплююча гра, в яку можуть грати і діти і дорослі. Суть її полягає в тому, щоб стати на килимок і встигати швидко переступати ногами на спеціальні кнопки. При кожному вірному кроці нараховуються бали. Хто набрав більше балів - той і виграв.

Як працює танцювальний килимок X-TREME Dance PAD

Танцювальний килимок для дітей і дорослих X-TREME Dance PAD виготовлений з м'якого пластику. Спеціальне покриття перешкоджає ковзанню, так що рухатися на ньому безпечно. Це квадрат розміром близько 1 м², на якому розміщені 10 активних кнопок.

Килимок підключається до комп'ютера або ноутбука через USB - роз'єм. Установка проста і зрозуміла. З таким завданням впорається навіть молодший школяр.

На екрані ПК висвічується табло з кнопками, відповідними кнопкам на килимку. У міру програвання певної музичної композиції кнопки на екрані по черзі світяться. Потрібно наступати на відповідну кнопку на килимку. Виходить кумедний танець. Танцювати можна одному або вдвох.Купити Танцювальний килимок для дітей та дорослих X-TREME Dance PAD