Ми працюємо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Нічник дитячий Plasma Light - плазмова куля Тесли 5"

Код товару: 1004100

Знятий з виробництва
Гарантія: 2 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

У плазмовій кулі нічнику Plasma Light вдало поєднується наука і мистецтво. Саме наукові досягнення допомогли створити цей дивовижний виріб, який під час роботи просто заворожує своєю красою. Плазмові різнокольорові блискавки, що йдуть від центру сфери, абсолютно безпечні, адже їх дія обмежена скляною оболонкою.

Принцип роботи нічника Plasma Light

На перший погляд це пристрій здається складним, але це далеко від істини. Основним принципом роботи нічника є те, що в герметичній скляній сфері знаходиться електрод, на який подається змінна напруга. Сама куля наповнена інертними газами, від складу суміші яких залежить колір блискавок. Ця куля вельми чутливо реагує на дотики, тому варто доторкнутися до сфери - і блискавки будуть притягатися до місця, де знаходяться ваші руки.

Щоб нічник запрацював, досить підключити його до розетки, клацнути перемикачем і кімната наповниться чарівним м'яким світлом.

Переваги плазмової кулі Тесли Plasma Light

Говорячи про переваги такого нічника, в першу чергу варто відзначити, що він є універсальним подарунком, який підійде абсолютно всім. Його суворий і стильний дизайн у вигляді пластикової підставки і скляної кулі на ній легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Такий пристрій споживає невелику кількість електроенергії і не нагрівається в процесі роботи. Його можна використовувати вдень, надаючи кімнаті оригінальності, але особливо красиво нічник виглядає в нічний час.

Характеристики дитячого нічника Plasma Light:

  • Тип: Нічник
  • Матеріал плафона, підвісок: скло
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Потужність: 8W
  • Живлення: мережа 220 В
  • Вага: 300 г
  • Розмір: довжина - 11 см; ширина - 11 см; висота - 23 см;

Нічник дитячий Plasma Light - плазмова куля Тесли 5"
Нічник дитячий Plasma Light - плазмова куля Тесли 5"