Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Скринька для біжутерії «Серце»

Код товару: 1000177

Знятий з виробництва
Гарантія: 14дн.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Де Ви зберігаєте свою біжутерію і ювелірні прикраси? Найімовірніше, у Вас, як і у більшості людей, прикраси розкидані по всій спальні, або того гірше, у ванній кімнаті. Ви звичайно, можете зберігати їх в тих маленьких коробочках, в яких вони були спочатку куплені або подаровані, але вже через кілька років Вам буквально доведеться влаштовувати розшук підходящого кольє, гарнітура або пари сережок.
Ми пропонуємо Вам організувати порядок у своїх коштовностях і купити скриньку для прикрас!

Скриньки під коштовності бувають різних форм і розмірів.

Найпопулярнішими є дерев'яні шкатулки, так як серед них найпростіше знайти ту, яка ідеально підійде під меблі і доповнить декор Вашої спальні. Але це не означає, що Вам потрібно обмежувати свій вибір лише скриньками з дерева. Можливо, шкатулка з тканини, шкіри або металу більше підходить під Ваш стиль і внутрішній світ! Якщо Ви творча особистість, можна задекорувати шкатулку своїми руками, зробити колаж або помістити улюблену фотографію. Габарити скриньки у вигляді серця - 19 на 16 на 8.5см.


Вибір шкатулок безмежний, тим більше, що вони призначені не тільки для жінок але і для чоловіків. Адже чоловікам теж потрібно десь зберігати свої аксесуари: годинник, запонки, шпильки для краваток. І сувора елегантна шкатулка з чорної шкіри як ніщо інше скаже про відмінний смак і статус чоловіка. Більш того, її дуже зручно брати з собою у відрядження.
Незважаючи на те, що шкатулки для коштовностей найчастіше виступають в якості елементу декору, вони також служать важливій меті: зміст Ваших прикрас та аксесуарів в порядку і збереженні в стильний і елегантний спосіб.

Скринька для біжутерії «Серце»
Скринька для біжутерії «Серце»