Ми працюємо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Дропшиппінг по товарах ТМ Тріо з компанією СамеТо

2022-08-13

Логотип компании Трио

Ми, компанія СамеТо, офіційний представник-дистриб'ютор ТМ Трио на території України пропонуємо всім бажаючим співробітництво по системі дропшиппінг по всій продукції даної торгової марки.

Що таке продукція торгової марки Трио? Це більше 50 найменувань таких виробів як інфрачервоний килимок обігрівач з вбудованим нагрівальним елементом, грілка для ніг і тіла, мобільна тепла підлога, настінний плівковий обігрівач, компактна інфрачервона сауна та інші подібні позиції. Компанія вже тривалий час працює орієнтовано чисто під ринок України, а значить товари максимально орієнтовані саме під нашого споживача, починаючи від асортименту і закінчуючи ціноутворенням.

Питання, яке завжди виникає у будь-якого підприємця - у чому вигода роботи по дропу  з нами? Давайте пройдемось по пунктах:

  • якісна продукція з офіційною гарантією від виробника, такий товар завжди просто і приємно реалізовувати;
  • швидка доставка товару клієнтам різноманітними способами (Нова пошта, Джастін, Укрпошта, кур'єрська служба по Києву або самовивіз з офісу в Києві);
  • якісні фото та опис товарів без ватермарков, надання реальних онлайн-залишків;
  • контроль за демпінгом, продавати наші товари завжди стабільно і вигідно, так як ми офіційні дилери всієї продукції тм Тріо по Україні;
  • швидкий старт співпраці, немає необхідності укладати договір, стабільна виплата заробітку без затримок;
  • відпрацьований роками набір корисних додаткових інструментів для роботи (топи по товарах щомісяця, новинні групи з свіжими товарами і т.д.).

Сотрудничество с Компанией Трио

Ми пропонуємо товари по системі dropshipping в Україні вже понад 7 років, а значить Ви можете бути впевнені в надійності та якості співпраці з нами.

Більш детально про роботу по дропшиппінг з нами Ви можете ознайомитися тут.
Щоб почати співпрацю заповнюйте цю форму і чекайте зворотного зв'язку від наших менеджерів.
Більш детальний опис самої суті дропшиппінга можна переглянути тут.