Ми працюэмо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 20:00
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851

Код товару: 1000761

Знятий з виробництва
Гарантія: 6 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Бродячі собаки становлять загрозу для життя людини. Щодня на території України фіксується кілька фактів нападу тварин на людину. Останнім часом ситуація ще більше ускладнилася, причому більша частина пригод відбувається по провині не бродячих, а домашніх тварин. Мода на бійцівські породи (стаффордширський тер'єр, бультерьеров, алабаїв, мастифів і т.д.) і відсутність заходів контролю за виконанням закону, що забороняє вигул собак на території населеного пункту без повідка і намордника, з боку влади і міліції, приносять свої страхітливі результати. Безвідповідальні собачники вигулюють вихованців на дитячих майданчиках, спортивних стадіонах, у парках, школах і абсолютно не реагують на прохання взяти пса на поводок. Безконтрольні тварини можуть напасти на будь-яку людину, включаючи дитину.

Сьогодні мати засіб захисту від собак - реальна необходімость.Оно дозволить вам спокійно пересуватися по вулиці, а можливо коли-небудь врятує вам життя.

Ми хочемо запропонувати вам ультразвуковий відлякувач собак ZF-851 - він має невелику вагу, компактний розмір, простий і зручний у використанні.

Характеристика ультразвукового відлякувача собак ZF-851

Дія приладу заснована на здатності випромінювати звукові хвилі високої частоти 20000-25000 Гц з рівнем звукового тиску 130дБ, які приносять тварині нестерпні страждання і змушують якомога швидше покинути зону дії хвиль. Радіус дії пристрою становить 10м - це означає, що пес не зможе підійти до вас ближче, ніж на десятиметрову відстань. У режимі роботи пристрій випромінює яскравий білий світ, який додатково ошелешує тварину.

Відлякувач собак працює від батарейки 9V (6F22 або «Крона» йде в комплекті), якої вистачає на дуже тривалий час (залежно від частоти використання приладу). Корпус виготовлений з міцної пластмаси чорного кольору. Вага приладу складає 60 г., Розмір - 2.5х4.5х12.5 см.

Правила використання ультразвукового відлякувача собак ZF-851

При виникненні загрози нападу, необхідно направити відлякувач від собак на тварину (випромінювачем в його бік) і натиснути кнопку "ON" на корпусі - пристрій почне випромінювати хвилі, що змушують тварину ретируватися.

Якщо пес занадто збуджений і не тікає відразу, потрібно спробувати змінити напрямок приладу, щоб знайти найбільш дієвий спектр впливу.

Під час експлуатації необхідно дотримуватися таких правил:

  • не впускайте прилад,
  • не допускати потрапляння вологи,
  • оберігати від дітей.

Слід пам'ятати, що пристрій призначений для захисту від агресивних тварин - не потрібно направляти його на мирно пса.

Петр ( 2019-01-29 )
Оцінка товара: Досвід використання: Меньше місяця
Відгук корисний?
↓ 0 ↑
Коментар:
На собак действует, а это главное
Відповісти
Дмитрий ( 2019-01-24 )
Оцінка товара: Досвід використання: Меньше місяця
Відгук корисний?
↓ 0 ↑
Коментар:
Рекомендую, покупка вышла экономной и качественной для меня.
Відповісти
Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851
Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851