Ми з генераторами і з постійним xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Скористатися фільтром
Закрити
Каталог товарів
Фільтр товару
← відмінити
скинути фільтр
Ціна
грн
Наявність
Всі
вибрати декілька
Немає в наявності
Вікова група
Всі
вибрати декілька
від 4 років
Типи тренажерів
Всі
вибрати декілька
Rистьові тренажери
Тренажери для рук
Стать
Всі
вибрати декілька
Унісекс
Працює від
Всі
вибрати декілька
Батарейок
Підсвічування
Всі
вибрати декілька
Так
Матеріал товару (основний)
Всі
вибрати декілька
Метал
Пластик
Колір (основний)
Всі
вибрати декілька
Різні кольори
Кількість в упаковці
Всі
вибрати декілька
1 шт.
Вага товару
Всі
вибрати декілька
60 г.
Одиниця виміру
Всі
вибрати декілька
шт.
Тип пакування
Всі
вибрати декілька
Блістерна упаковка
Картонна упаковка
Країна виробник
Всі
вибрати декілька
Китай
Розваги і подарунки
Всі
вибрати декілька
Оригінальні ігри, подарунки, сувеніри
Вид ігор, подарунків, сувенірів
Всі
вибрати декілька
Оригінальні ігри та подарунки

Закрити

Спіннери spinner, fidget spinner, hand spinner, іграшки антистрес

Іграшки з дуже простою конструкцією змогли за короткий період часу завоювати величезну популярність по всьому світу. Особливо серед молоді. Ми говоримо про спіннер.

Що являють собою спіннери

Влаштовані спіннери дуже просто. «Серцем» виробу є обертовий підшипник, зроблений з кераміки або металу, завдяки якому обертаються рівномірно розподілені по колу лопаті. Лопаті можуть мати різну форму і їх може бути різна кількість.

Спіннери можуть бути вироблені з різних матеріалів. Самим доступними за ціною, а відповідно і популярними, є пластикові моделі. Їх перевага полягає в невеликій вазі. Однак обертаються такі вироби дещо повільніше, ніж металеві аналоги.

На нашому сайті представлені недорогі моделі спіннерів різних форм і забарвлень. Але всі вони мають високу якість і привабливий дизайн.

Чому корисно носити з собою спіннер

Спіннери відомі як пристрої, що дозволяють зняти нервову напругу. Дане явище не було ні доведено, ні спростовано вченими. Але багато хто стверджує, що обертання спіннера в руках дозволяє їм розслабитися, або навпаки, подумки зосередитися. До того ж вони знімають м'язову напругу кистей рук і розвивають дрібну моторику.

Крутити спіннери дуже люблять діти. Часто вони не можуть контролювати себе і впоратися зі своїми емоціями. Тому при психологічній напрузі починають м'яти те, що під руку попадеться. Така поведінка явно демонструє точність вислову, що характеризує напружений стан людини: «заламувати руки». Відомо, що в стані тривоги, відчаю, невпевненості, злості та інших негативних емоцій, людина починає зчіплювати пальці, стискати долоні в кулаки, згинати зап'ястя. Наявність в руках спіннера дозволяє перетворити психологічну активність в фізичну і швидко зняти напругу, без шкоди для сторонніх предметів, а головне, непомітно для оточуючих.

Так що емоційним особистостям рекомендується носити з собою спіннер. Особливо дітям і підліткам. Тим більше, що цей невеликий прилад поміщається в кишеню і не повинен викликати занепокоєння при постійному носінні. А моделі з гладкими краями цілком підходять для дітей.