Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Скористатися фільтром
Закрити
Каталог товарів

Лідери продажу


Закрити

Побутова техніка

Ручна швейна машинка Handy stitch
Відгуків: 6
199 грн
Міні швейна машинка 4 in 1 SM - 201
Відгуків: 8
480 грн
Міні швейна машинка Michley LSS FHSM-505
Відгуків: 2
1799 грн
1499 грн
Електронні кухонні ваги Kitchen Scale SF-400
Відгуків: 4
189 грн
139 грн
Шоколадний фонтан для фондю Chocolate Fountain
Відгуків: 5
470 грн
399 грн
Праска-щітка TOBI Travel Steamer
Відгуків: 1
430 грн
Зволожувач повітря Aroma Humidifier KJR-036
Відгуків: 0
285 грн
229 грн
Кавомолка Domotec MS-1206 (Домотек)
Відгуків: 3
270 грн
Побутова техніка

Якщо Ви хочете купити техніку то магазин СамеТо допоможе здійснити ваші бажання!

Зрозуміло, у кожного з нас в будинку є певна побутова техніка, і в основному, без потреби вона не оновлюється. Знайдеться і комбайн років дев'яностих, і не менш стара кавоварка, та й просто купа непотрібної дрібної техніки, яку нам зазвичай дарують на свята. Але, врешті-решт, побутова техніка в наш час стала річчю першої необхідності. Стоїть питання в тому, як правильно підібрати техніку, щоб вона була не тільки надійною і якісною, але ще й багатофункціональною, компактною. Вибірку найкращою та популярною техніки ми зробили за Вас, залишилося лише зробити потрібний вибір. Почнемо, мабуть, з техніки для кухні, де є маса новинок та ідей на будь-який смак. Вашій увазі надається декілька видів аерогрилів: від більш простих до складних; компактні маринатор і супер-швидкі блендери, які за лічені хвилини ізмельчат будь-який продукт. Безсумнівним хітом продажів є кухонні комбайни, універсальність яких полягає в багатофункціональності. Подібні комбайни замінять Вам блендер, соковижималку, шейкер і навіть подрібнювач. Варто звернути увагу і на універсальні чайники-гуртки, які не займуть багато місця і порадують своєю ергономічністю. Переходячи до домашньої побутової техніки, слід відзначити декілька найбільш продаваних новинок, які стоять Вашої уваги. Пропонуємо кілька різновидів мініатюрних пральних машинок, які настільки ж ефективні, але місця займають не більше ніж мишка від комп'ютера. Так само зверніть увагу на машинки для видалення катишек, міні-швейні машинки, парові щітки. Серед більш популярною побутової техніки відзначимо циклонічні пилососи, пароочищувачі.

Це і багато іншого Ви зможете знайти в розділі «побутова техніка» і без зусиль здійснити замовлення вподобаного приладу.

Розвиток техніки здійснюється швидкими темпами і вже давно пора забути про ці надлишки минулого у вигляді старих напів-комбайнів, пралка «крихітка», і перейти на якісно новий рівень: доступної, універсальною, надійної техніки разом з нами!