Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів в тиждень
Усі розділи
Закрити
Розділи

Лідери продажу


Закрити

Дропшиппінг

Данні для реєстрації             

Ваш прибуток це різниця між ціною продажу і низькою ціною закупівлі

Робота по Дропшиппінгу проводиться по 2м схемам:
Покупець оформлює у Вас замовлення - Ви уточнюєте наявність товару - Ви приймаєте сплату за товар - сплачуєте нам вартість товару за вирахуванням Ваших комісійних - передача замовлення на нас - ми робимо доставку товару
Покупець оформляє у Вас замовлення - Ви уточнюєте наявність товару - Ви приймаєте замовлення післяплатою - передача заявки на нас - ми виробляємо доставку товару - виплачуємо Вам комісійні (1-3 числа кожного місяця)

Більш детальну інформацію можете дізнатися у Вашого персонального менеджера, після прочитання нижче приведеної інформації:

Ваш прибуток - націнка на товар від нашої роздрібної ціни + 10% від вартості товару (приклад: товар у нас коштує 100грн, Ви його продали за 150 грн. Ви отримаєте 10% від 100грн + свою націнку 50грн = 60грн.)
Обов'язкова умова співпраці з нашим магазином за схемою дропшиппінг це відсутність демпінгу цін. Іншими словами, ви повинні продавати наш асортимент товарів за цінами рівним або більше тих, які вказані на сайті.


Розрахунок


Ми відправляємо всі замовлення, і передплачені, і з оплатою при отриманні.
Сплата за доставку замовлень здійснюється покупцем. Якщо клієнт відмовився або не забрав товар, послуги доставки сплачує партнер.
Якщо замовлення відправляється з післяплатою, ми розраховуємося з партнером, тільки після отримання грошей від покупця.
Сплата за повернуті і не отримані замовлення не проводиться.
Всі розрахунки між партнерами і нашим магазином здійснюються грошовими переказами на картку ПриватБанку, або інших банків України.

Доставка


Всі замовлення відправляються усіма способами, зазначеними в нашому переліку способів доставки.
Є можливість самовивозу з нашого офісу (м.Київ). Забрати замовлення самовивозом може тільки партнер або його представник.
Укрпоштою здійснюється доставка, як оплачених замовлень, так і післяплатою. При відправці оплачених замовлень до вартості товару буде додана вартість доставки (дану вартість приймайте у клієнта відразу разом з вартістю товару).
Товари відправляються / доставляються за термінами зазначеним в розділі з доставкою. Замовлення на відправку день в день або доставкою на наступний, приймаються до 15:00 поточного дня.
Всі замовлення відправляються від імені нашого магазину. Якщо замовлення відправляється поштою, номер за яким можна відстежити вантаж повідомляється партнеру.


Наявність товару


Товар є в наявності, якщо це вказано на сайті. 


Фото, відео та текст до товарів


Ми надаємо фотографії товарів без водяних знаків партнерам, обсяг товарообігу, з якими, перевищив 30 000 грн. Міс.
Відео знаходяться у вільному доступі в інтернеті.
З характеристиками до товарів можна ознайомитися на нашому сайті. Рекомендується використовувати опис, складений самостійно, так як це підвищить лояльність пошукових систем до Вашого сайту або рекламі.

Повернення товарів, гарантія


На всі товари, поширюється гарантійний термін вказаний на нашому сайті / прайс-листі.
Всі проблемні замовлення повертаються / обмінюються відповідно до загальних правил по поверненню та обміну товарів.


Прийом і обробка замовлень


Прийом, обробку замовлень, консультацію робить дропшиппер. Але ми готові полегшити це завдання і повністю взяти на себе вирішення всіх питань. У цьому випадку Ви отримуєте ту націнку, яку Ви встановили (різниця від Вашої і нашої роздрібної ціни).
Якщо замовлення відправляється поштою, номер за яким можна відстежити вантаж, повідомляється і партнера і клієнта.

 

Заявки приймаються через електронну пошту. У тілі листа вказуєте - замовлення по Дропшиппінгу від ПІБ (або назву магазину), Місто отримання, спосіб доставки, номер складу, ПІБ одержувача, телефон, артикул товару, назва товару, ціна товару


Початок роботи
Надішліть анкету нам і Вас внесуть до бази партнерів.

salessameto@gmail.com