Ми з генераторами і з постійним xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Іграшковий дитячий сейф з кодовим замком - скарбничка для дітей

Код товару: 1007484

В наявності
Гарантія: 1 міс.

Ціна: 474 грн 456 грн
Дізнатися про зміну ціни
Вкажіть вашу адресу електронної пошти нижче, аби отримати повідомлення, щойно цей товар здешевшає.
+380
Параметри
Вікова група: від 6 років
Працює від: Батарейок АА (пальчикові)
Вага товару: 540 г.
Висота: 19 см.
Кількість елементів живлення: 3
Колір (основний):
Матеріал товару (основний): Пластик
Ширина: 13 см.
Показати всі характеристики
Опис

Іграшковий дитячий сейф скарбничка з кодовим замком - не тільки іграшка, а й можливість навчити дитину планувати бюджет!

    Копилки для детей бывают разными, но мы предлагаем вам не просто купить копилку детскую, а приобрести настоящий детский сейф, который оснащен системой приема купюр.

    Несмотря на то, что копилка детская, в ней можно спрятать и монеты, и купюры, и даже драгоценности. Сейф детский выглядит солидно и реалистично. Только небольшие размеры указывают на то, что перед нами игрушечный сейф, а не настоящий. Сейф копилка для детей оснащен кодом, без которого его не открыть. Также он имеет продуманную систему безопасности. Например, если детский сейф копилка останется с открытой дверью, в нем сработает сирена.

Фінансової грамотності потрібно навчатися з дитинства. Одним із способів навчити дитину поводитися з грошима - запропонувати їй накопичити кошти на здійснення якоїсь мрії.

    У здійсненні дитячого бажання допоможе іграшковий сейф. Принцип його використання схожий із справжнім сейфом. Для відкриття пристрою є кодовий замок, який не відчиняться без правильного пароля. У такій скарбничці можна зберігати купюри і монети. Є вбудований електронний механізм, який бере купюри. Він спрацьовує під час наближення до нього банкнот, після чого втягує їх всередину пристрою. Для монет передбачено проріз, через який вони потрапляють в спеціально виділений для них відсік. Купюри з монетами не змішуються. Працює на 3 батарейках, які встановлюються в спеціальний відсік, що закручується на гвинтик. Для того, щоб сейф чітко працював, вчасно замінюйте батарейки на нові.

Дитячий сейф оснащений системою безпеки: якщо з якоїсь причини дверцята залишиться відкритою, пристрій звуковим сигналом нагадає про себе.

    Для того, щоб вперше відкрити іграшковий сейф, потрібно набрати заводський код (подивіться в інструкції), після чого індикатор засвітиться зеленим світлом. Потім слід повернути кран за годинниковою стрілкою. Дверцята відкриються з характерним звуком. На внутрішній стороні дверцят встановлений перемикач. За допомогою нього можна вибрати і встановити бажаний режим (музика, голос). При бажанні заводський код можна замінити на свій, секретний. Для цього необхідно ввести заводський код; відкрити дверцята, нажати кнопку «*», після чого світлодіоди заблимають червоним і зеленим кольором; набрати вибрані чотири цифри (ваш пароль), не відпускаючи кнопку «*» і натиснути кнопку «#», після чого світлодіоди перестануть блимати. Все, наступного разу дверцята сейфу відкриються тільки після введення вашого пароля. У тому випадку якщо ви або дитина забули код, а накопиченими коштами потрібно скористатися, сейф можна «зламати». Для цього потрібно витягнути батарейки і потім заново їх вставити. Після цієї дії встановлений вами код зміниться на початковий, заводський. Так що цим сейфом можна користуватися без побоювань, ви не зможете його відкрити.

Дана скарбничка призначена для вікової категорії від 6 років і старше.

    Відтак, якщо ви хочете купити дитячу скарбничку, зверніть увагу на такий варіант. Це дуже оригінальний і стильний подарунок, який допоможе дитині накопичити на якусь велику покупку. Таку оригінальну скарбничку можна також подарувати і дорослому. Адже у кожного є матеріальна мрія, і можливо, саме такий сейф допоможе в її здійсненні. Також зберігати особисті заощадження в такому сейфі не тільки зручно, але ще і безпечно. Зовні музична скарбничка для дітей виглядає як іграшка і стороннім здогадатися буде вельми складно про зберігання особистих коштів в такому сейфі. Корпус виконаний з якісного пластика. Габарити - 19х13х12 см, а вага приблизно 540 г.

    У комплекті з сейфом йде картонна упаковка, в якій його легко можна перевозити, а також інструкція по використанню пристрою англійською мовою.

Дитяча скарбничка з електронним кодовим замком, характеристики:

 • Матеріал: пластик;
 • Тип запірного механізму: електричний;
 • Звуковий супровід: так;
 • Можливість зміни пароля: так;
 • Слоти для прийому грошей: банкноти, монети;
 • Джерело живлення: батарейки АА, 3 шт (в комплект НЕ входять);
 • Габаритні розміри: висота - 19 см; ширина - 13 см; глибина - 12 см;
 • Вага: 540 г;
 • Вікова група: для дітей від 6-ти до 60-ти років.
 • Моделі бувають з різними кольорами кнопок, побажання озвучуйте при оформленні замовлення. Чорно-білі, Бірюзові

Дитячий сейф, комплектація:

 • Сейф;
 • Інструкція (англійською мовою);
 • Картонний пакувальний бокс.

Для зміни пароля на сейфі, необхідно виконати кілька простих дій (як поміняти пароль в сейфі):

 1. Ввести 0000;
 2. Відкрити дверцята сейфу;
 3. Затиснути і не відпускати кнопку "*" (почнуть мигати зелений і червоний світлодіоди);
 4. Не відпускаючи кнопку "*" ввести новий пароль який складається з 4-х цифер;
 5. Не відпускаючи кнопку "*" натиснути кнопку "#" (перестануть блимати зелений і червоний світлодіоди).

Іграшковий дитячий сейф з кодовим замком - скарбничка для дітей
Іграшковий дитячий сейф з кодовим замком - скарбничка для дітей         474 грн 456 грн