Ми з генераторами і з постійним xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Скористатися фільтром
Закрити
Каталог товарів
Фільтр товару
← відмінити
скинути фільтр
Ціна
грн

Закрити

Браслети в стилі Pandora Пандора з оригінальний дизайном

По запиту

« »


нічого не знайдено, спробуйте змінити запит

Pandora - всесвітньо відомий бренд, що спеціалізується на виробництві унікальних у своєму роді прикрас. Компанія створена в 1982 році, але перша колекція прикрас в особливому стилі «Пандора» була представлена тільки в 2000 році, і з тих пір набула неймовірно високої популярності в різних країнах світу.

У чому полягає унікальність браслетів в стилі Пандора

Головна особливість прикрас в стилі Pandora – це можливість створення власного унікального виробу, для якого ви самі підбираєте деталі, що вам сподобалися. Браслети легко розбираються і збираються. Так що ви в будь-який момент можете доповнити їх новими намистинами і надати браслету зовсім іншого вигляду.

Таким чином, кожен браслет є ексклюзивним і неповторним. Ви не побачите другого такого ж на своїй подрузі, колезі або знайомій і не потрапите в незручну ситуацію. Адже кожна жінка завжди хоче бути особливою і відчуває себе невпевнено, якщо в одній компанії на комусь будуть одягнені ідентичні аксесуари.

Наші покупці мають можливість придбати унікальні браслети в стилі Pandora за прийнятною ціною, вибравши одну або кілька з моделей, представлених на нашому сайті. Куплені браслети неодмінно стануть одними з улюблених аксесуарів, які підкреслять ваш смак, стиль і настрій. Або можуть стати основою для створення своєї ексклюзивної прикраси.

Ви можете компонувати деталі будь-якого з представлених моделей між собою на свій розсуд, доповнювати і переставляти їх, робити браслет довший або коротший.

Всі вироби виглядають оригінально і стильно. У браслетах дивним чином поєднуються намистини різних форм, розмірів, відтінків і деталі у вигляді сердець, квітів, корон і т.д. Кожна окрема деталь є завершеним шедевром. Намистини можуть поєднувати різні матеріали, кольори і малюнки, мати вставні камені або стрази.