Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів
Парасольки Товари для прибирання Ліхтарі Для відеоспостереження Інвертори, зарядні пристрої Мультиметри, струмові кліщі, тестери Зоотовари Радіоприймачі Освітлення для дому Інші товари для будинку Засоби від комах та гризунів, пастки, приманки Відлякувачі собак, гризунів, щурів, мишей, комарів, комах

Закрити

Енергозберігаючий пристрій G-energy

Код товару: 1001257

Знятий з виробництва
Гарантія: 6 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Коротка характеристика g-energy:

- Допустима напруга: від 90 до 250 В;
- Середня частота: до 60 Гц;
- Потужність приладу: не більше 19 тис. Вт;
- Прийнятне навантаження: до 19 кВт;
- Допустима вологість: не більше 86%.

Енергозберігаючий пристрій g-energy відео:

Економлячи електроенергію, зрозуміло, Ви економите і гроші, але ж не будете Ви бігати за кожним членом сім'ї та вимикати за ним! Є спосіб куди простіше заощадити зайві гроші на електриці. Пропонуємо Вашій увазі енергозберігаючий пристрій g-energy, який дозволить економити, нікого не бентежачи при цьому, а якщо у Вас в будинку велика кількість електричних приладів - то для Вас це просто знахідка! Перш ніж встановлювати g-energy, Ви повинні детально ознайомитися з інструкцією та довірити установку людині, які знаються на цій справі.

Головне, пам'ятати те, що енергозберігаючий пристрій встановлюється якомога ближче до лічильника!

Процес енергозбереження за рахунок цього пристрою відбувається шляхом нормалізації потоку електрики, тобто, прилад не допускає виникнення стрибків напруги і шкідливих магнітних хвиль. При всьому цьому, прилад дозволяє збільшити ефективність споживання електроенергії. Енергозберігаючі технології вже багато років допомагають багатьом сім'ям економити витрати за рахунок електроенергії. Крім того, пристрій енергозберігаючий допоможе захистити електричні прилади від перенапруги і від можливих стрибків в напрузі, що може не тільки пошкодити прилад, але і остаточно зіпсувати його. Рівномірно розподіляючи напругу, g-energy дозволить кожному приладу працювати з максимальною потужністю. Даний енергозберігаючий пристрій є досить простим у використанні і не доставить Вам ніяких турбот, а лише навпаки - допоможе скорегувати сімейний бюджет і уникнути псування побутової техніки в будинку!
 

Енергозберігаючий пристрій G-energy
Енергозберігаючий пристрій G-energy