Ми працюэмо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 20:00
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів
Парасольки Товари для прибирання Ліхтарі Для відеоспостереження Інвертори, зарядні пристрої Мультиметри, струмові кліщі, тестери Зоотовари Радіоприймачі Освітлення для дому Інші товари для будинку Засоби від комах та гризунів, пастки, приманки Відлякувачі собак, гризунів, щурів, мишей, комарів, комах

Закрити

Ліхтар лампа аварійна світлодіодна Yajia 1886L

Код товару: 1000820

Знятий з виробництва
Гарантія: 1 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Раптові відключення електроенергії для нашої країни звичайне явище, тому в кожному будинку обов'язково повинен бути резервне джерело освітлення, що дозволяє вам займатися домашніми справами незалежно від наявності електрики. Одним з найбільш зручних пристроїв є аварійна лампа Yajia 1886L, яка вкручується в цоколь як і звичайна лампочка, але може працювати як від мережі, так і автономно.

Аварійна лампа Yajia 1886L має унікальну конструкцію. За принципом роботи вона нагадує звичайну лампу розжарювання, але має одну важливу особливість - наявність вбудованого акумулятора, який дозволяє пристрою забезпечувати освітлення приміщення протягом шести годин без підключення до електрики.
В якості джерел світла застосовуються 22 світлодіодних лампи. Вони дуже економно витрачають енергію і забезпечують яскраве світло. При потужності приладу в 3W дальність освітлення становить 20 метрів.

Робота аварійної лампи Yajia 1886L

Аварійна лампа Yajia 1886L може працювати в трьох режимах:

  • в режимі АС пристрій починає автоматично працювати при раптовому відключенні електроенергії,
  • в режимі DС лампа горить постійно незалежно від наявності електроенергії в мережі,
  • в режимі OFF перші два режими відключаються і акумулятор заряджається від мережі, про що свідчить палаючий зелений індикатор.

Вибір потрібного режиму роботи здійснюється за допомогою перемикача на корпусі приладу.

Зручність використання лампи Yajia 1886L

Корпус пристрою виготовлений з міцного прозорого пластика, тому при випадковому падінні лампа не розіб'ється. Її зручно транспортувати, не боячись пошкодити. Для зручного вкручування і викручування її з цоколя, мається дужка для кріплення.
Завдяки тому, що аварійна лампа Yajia 1886L може багато годин працювати автономно, її можна використовувати не тільки вдома, але і брати з собою в поїздки: на пікнік з ночівлею, на риболовлю, на дачу і т.д. Для цього необхідно попередньо зарядити акумулятор: вкрутити пристрій в цоколь і включити в режим OFF. Перебуваючи поза домом, ви можете підвісити лампу за дужку на будь-який гачок, цвях або гілку і забезпечити освітлення території.

Ліхтар лампа аварійна світлодіодна Yajia 1886L
Ліхтар лампа аварійна світлодіодна Yajia 1886L