Ми працюємо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів
Аксесуари для косметики Електробритви, тримери Хула хупи, масажні обручі для схуднення Вакуумні банки і масажери Білизна, одяг та аксесуари Догляд за волоссям Інші товари Сонцезахисні окуляри Тренажери

Закрити

Пояс-сауна для схуднення Sauna Massage 2 in 1 Fitness Belt

Код товару: 1000005

Знятий з виробництва
Гарантія: 6 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Технічні характеристики Sauna Massage 2 in 1 Fitness Belt:

Розміри: 120х195х2 см.
Вага: 0,8 кг.
Напруга живлення: 12 В.
Потужність: 8,4 Вт
Електричний струм: 700 мА.
Температура нагріву: 35-55 С.
Кількість режимів: 16.

Комплектація Sauna Massage 2 in 1 Fitness Belt:

Адаптер 12 В - 1 шт.
Пульт управління - 1 шт.
Сантиметрова стрічка - 1 шт.
Пояс Фітнес Белт - 1 шт.
Вставка до поясу - 1 шт.

Унікальність даного поясу для схуднення в тому, що він поєднує відразу два різнорідних вплива, а саме - масажний ефект і тепловий вплив. Спеціальна конструкція поясу Fitness belt дозволяє впливати адресно саме на жирові клітини, руйнуючи їх і активізуючи механізм природного виведення продуктів їх розпаду. Використання поясу для схуднення не викличе проблем навіть у дитини, оскільки його досить прикласти до тіла в тому місці, яке Ви вважаєте проблемним і прилад відразу почне працювати.
Глибина впливу поясу Sauna Massage 2 in 1 достатньо велика і складає в середньому 5 см, що свідчить про його ефективність, тобто він може діяти навіть в дуже складних ситуаціях за наявності дуже великих прошарків жиру.

Впливаючи на глибинні шари жирового прошарку, пояс для схуднення Fitness belt впливає на м'язи, а також на шкіру.

Під його впливом шкіра стає більш еластичною, м'язи набувають тонус і в результаті спалювання жиру не викликає ніяких наслідків у вигляді розтяжок або обвислої шкіри. Частота, з якою розщіплювачі впливають на жир, складає 5800 в хвилину, і під час такого впливу досягнута хороша термоізоляція, яка доповнена глибоким мікро-масажем. Пружною і гладкою шкіра стає саме завдяки цьому мікро-масажу.

Ефективність теплового впливу доведена вже давно, а в поясі для схуднення Sauna Massage 2 in 1 вона доведена до апогею.

У приладі Fitness belt практично немає обмежень в плані впливу, оскільки з його допомогою Ви можете повністю скорегувати своє тіло - ноги і руки, шию і передпліччя, сідниці, талію та стегна. Sauna Massage 2 in 1 також покращує кровообіг у всьому тілі, приводить до норми обмін речовин, нормалізує співвідношення в організмі позитивної і негативної енергії. Ви можете використовувати поясом Fitness belt всією родиною, і для кожного члена сім'ї він стане корисним, а може навіть незамінним.

Пояс-сауна для схуднення Sauna Massage 2 in 1 Fitness Belt
Пояс-сауна для схуднення Sauna Massage 2 in 1 Fitness Belt