Ми працюємо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів
Аксесуари для косметики Електробритви, тримери Хула хупи, масажні обручі для схуднення Вакуумні банки і масажери Білизна, одяг та аксесуари Догляд за волоссям Інші товари Сонцезахисні окуляри Тренажери

Закрити

Слуховий апарат Loud Clear

Код товару: 1000059
Опис

Технічні характеристики:
- Габарити: 60 х 19 х 22 мм;
- Живлення від батарейок;
- Діапазон частот: від 300 до 4000 Гц;
- Звуковий максимум: до 130 дБ;
- Вхідний шум: не більше 30 дБ;
- Споживання: 4 мА.
- Вага: 20 гр.
 
Комплектуючі:
- Підсилювач Loud Clear;
- Батарейки (4 шт);
- Ущільнювачі (3 шт)
 

 

Підсилювач слуху Loud Clear відео:

Часом, в силу особливостей професії або ж проблем зі здоров'ям у нас виникають труднощі будь-то із зором або ж слухом. Іноді через статус в суспільстві, роботи з людьми або ж іміджу ми соромимося носити окуляри, скоби і слухові апарати. Ми боїмося, що нас стануть сприймати зовсім по іншому, чого б не дуже хотілося. У випадку з втратою або ж просто проблемами зі слухом, ми рекомендуємо звернути увагу на апарат, який назавжди позбавить Вас даної проблеми. Підсилювач слуху Loud Clear - саме те, що Вам потрібно! Це спеціальна модель, яка не тільки поверне Вам слух, але й не дозволить відчувати дискомфорт.

Головна особливість підсилювача слуху Loud Clear - це його чудовий дизайн.

Апарат має вигляд не як у звичайних слухових апаратів, а скоріше, як пристрій, що заміняє телефон, який таким же чином кріпиться на вусі. Тому, ніхто навіть не зверне увагу і не подумає, що це слуховий апарат. Крім зручного дизайну, головною особливістю підсилювача Loud Clear є якісне відтворення звуків. Ви самостійно зможете встановлювати гучність на підсилювачі, до того ж, у даній моделі максимальна гучність досягає 130 дБ, що є рідкістю навіть серед слухових апаратів. Застосування підсилювача слуху не створить Вам ніякого клопоту, оскільки він працює від батарейок, яких вистачає на місяці, а Вам лише потрібно стежити за його чистотою і періодично прочищати від накопичення сірки. Ущільнювачі, пропоновані в комплекті дозволять надійно і зручно закріпити підсилювач в вусі. Варто відзначити і можливий діапазон звуку, який досягає 4000 Гц, що є дуже високим показником і дозволить почути звуки, нечутні здоровій людині. Так що, його можна використовувати і в корисливих цілях :) Підсилювач слуху Loud Clear - Ваш надійний помічник у всіх повсякденних справах. Ви просто станете краще чути в рази, а Ваша репутація і здоров'я залишаться під надійним захистом.
 

Андрей Иванович ( 2013-03-08 )
Оцінка товара: Досвід використання: Немає
Відгук корисний?
↓ +3 ↑
Коментар:
Спасибо , хорошо в ухе сидит , и внешне симпатичный. Регулятор громкости очень тугой как по мне.
Відповісти