Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Сувенірна ручка-запальничка 2 в 1

Код товару: 1000881

Знятий з виробництва
Гарантія: 14дн.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Стильна якісна ручка - найкращий подарунок для ділової людини. Красива надійна запальничка - найпопулярніший подарунок для чоловіка. Якщо вам необхідно зробити презент, а ви не можете прийти до однозначного рішення з приводу вибору, купіть ручку-запальничку. Це ідеальний варіант і припаде до смаку не тільки чоловікам, але й діловим жінкам. Піднести таку оригінальну річ буде доречно:

  • діловому партнеру,
  • колезі,
  • другу,
  • коханій людині.

Особливості кулькової ручки-запальнички

Кулькова ручка-запальничка не тільки дуже модний аксесуар, який характеризує свого володаря як людину з гарним смаком, знає толк в речах, але й дуже зручна і функціональна річ. Вона має чудові якісні характеристики, зручна у використанні і не вимагає якогось особливого догляду, крім періодичної дозаправки газом.
Для дозаправки рекомендується використовувати бутан. Для цього необхідно відкрутити частину ручки зі стрижнем і впорснути горючу речовину за кілька прийомів за допомогою натискання з помірною силою. Використовувати виріб в якості запальнички можна не раніше ніж через три хвилини після заправки.
Інтенсивність полум'я можна регулювати за допомогою викрутки, повертаючи гвинт в сторону зі знаком «+» для збільшення інтенсивності і у бік зі знаком «-» для зменшення. Не слід повертати регулятор більш ніж на 90 градусів, так як це може привести до його поломки.
Ручка прекрасно чітко пише, не вимазує і не тече. Стрижень має оптимальну довжину, що дозволяє зручно тримати руку під час письма не напружуючи її. Ви можете спокійно носити ручку в кишені сорочки, не боячись його забруднити, так як стрижень висувний. Коли вам потрібно буде писати, необхідно просто повернути нижню частину ручки щодо верхньої частини проти годинникової стрілки, а після експлуатації провернути назад.

Руслана ( 2016-06-27 )
Оцінка товара: Досвід використання: 1-12 місяців
Відгук корисний?
↓ 0 ↑
Переваги:
брали на подарок коллегам всем понравилось очень оригинально и ручка и зажигалка 2в1

Відповісти
Сергей ( 2015-05-08 )
Оцінка товара: Досвід використання: Меньше місяця
Відгук корисний?
↓ 0 ↑
Коментар:
Прикольная зажигалка! но больше зажигалка чем ручка, стержень совсем короткий
Відповісти
Сувенірна ручка-запальничка 2 в 1
Сувенірна ручка-запальничка 2 в 1