Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів в тиждень
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Універсальний ключ

Код товару: td0008

Знятий з виробництва
Гарантія: 6 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

У кожному будинку для кожного члена сім'ї є свій куточок: у дітей - для іграшок, у дружини – столик з косметикою, а у чоловіка ... купа скриньок з болтами, ключами, молотками і молоточками та іншими інструментами. Як правило, саме ці інструменти і займають основне місце в будинку і організовують неймовірний бардак, розібратися в якому здатний тільки чоловік, але відбувається це не частіше разу в рік. Рішенням даної проблеми на 70 відсотків стане універсальний ключ, який замінить собою величезні набори предметів на 20! Як може один ключ підійти до різного розміру болтів, гайок і муфт, запитаєте Ви? Все дуже просто: справа в тому, що універсальний ключ з легкістю можна підлаштувати від самого маленького до великого розміру, тобто, самому коригувати його форму, яка буде зручно підходити під розмір гвинта, наприклад.

В комплекті до універсального ключа пропонується всього декілька насадок: для самих великих і маленьких гвинтів, болтів і т.д.

Погодьтеся, адже це займе значно менше місця, ніж 20 ключів різних розмірів. Не дивлячись на елегантний і акуратний вигляд, універсальний ключ нічим не поступається за якістю матеріалу, адже виготовлений він з високоміцного металу, а використання так само буде зручним, завдяки прогумованій ручці. Універсальний ключ без додаткових інструментів впорається з болтами, гачками та іншим приладдям від 6 до 21 міліметра. Зробіть подарунок чоловікові - і Ви не менше його будете задоволені результатом!