Ми працюэмо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 20:00
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Автомобільний тримач для телефона на підголівник Car Headrest Mount Holder

Код товару: 1007798

Немає
Гарантія: 1 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Перегляд відео та фільмів в автомобілі за допомогою телефону є можливим завдяки використанню спеціального кріплення, що встановлюється в задній частині сидіння. Якщо ви сидите позаду і не потрібно відповідати за безпеку руху, скористайтеся можливістю розважити себе.

Тримач для телефону містить тугі пружини і шарніри, що дозволяє надійно зафіксувати пристрій в зручному для вас положенні.

Додатково тримач допускається використовувати з планшетами будь діагоналлю між 4 і 11 дюймами. Інша перевага конструкції полягає в правильному проектуванні аксесуара.

Це проявляється в тому, що фізичні елементи телефону / планшета ніяк не блокуються тримачем, тому ви легко можете налаштувати гучність і інші параметри за допомогою реальних кнопок, якщо це необхідно зробити максимально швидко, не заходячи до відповідних меню операційної системи приладу. Кожен тримач для телефона в машину використовує спеціальні вставки, що не дозволяють дряпати пристрій і сидіння автомобіля. Врахуйте, що аксесуар можна поставити там, де в сидіннях є підголовник. Можливе застосування і в інших видах транспорту, якщо конструкція сидіння збігається з автомобільною.

Купити тримач для телефону можна для установки на постійній основі, а також для тимчасового монтажу. Немає необхідності використовувати викрутки та інші інструменти для установки. Перед фіксацією телефону за допомогою такого тримача рекомендується зняти чохол, щоб мати доступ до всіх кнопок, а також не відчувати труднощів з демонтажем. Насолоджуйтесь переглядом цікавих фільмів, прослуховуванням музики, не утримуючи телефон руками під час поїздки. Навіть на поганих дорогах тримач утримає смартфон, а ви зможете повноцінно відпочити.

Тримач телефону в машину Car Headrest Mount Holder, характеристики:

  • Сумісність: пристрої з діагоналлю від 4 "до 11";
  • Довжина кріплення: 175 мм;
  • Довжина тримача: 120-200 мм;
  • Ширина: 65 мм;
  • Вага: 186 г.

Авто тримач телефону, комплектація:

  • Стійка тримача;
  • Фіксатор для телефону;
  • Картонна упаковка.

Автомобільний тримач для телефона на підголівник Car Headrest Mount Holder
Автомобільний тримач для телефона на підголівник Car Headrest Mount Holder