Ми працюємо! Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Відпарювач одягу Multifunctional Steam Brush

Код товару: 1000099

Знятий з виробництва
Гарантія: 3 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Опис

Технічні характеристики:
Потужність: 700W
Габарити: 290 x 103 x 95мм
Частота: 50 / 60Hz
Напруга: 220 – 240V

Вибираючи вірного помічника по догляду за будинком, ми керуємося такими критеріями, як ефективність, компактність, надійність, зручність у використанні. Втім, не завжди ми можемо зробити правильний вибір, в основному, через брак інформації про ту чи іншу продукцію. Ми робимо Вам пропозицію, від якої Ви не зможете відмовитися ні за яких умов! Хто здатний встояти перед приладом, який займає місця не більше Вашого фена і який продезінфікує весь будинок + очистить забруднення будь-якої складності за допомогою пари + погладить одяг + допоможе з прибиранням автомобіля?

І все це пароочисник Multifunctional Steam Brush!

Адже нам постійно не вистачає місця в квартирі з усіма цими мітлами, швабрами, пилососами, ганчірками та іншим, а так хочеться щоб все було естетично і комфортно, тому Вам просто необхідний Стим Браш, щоб виконати за Вас всю брудну роботу. Крім того, багатофункціональний відпарювач стає в нагоді, якщо ви є власником магазину одягу або автосервісу, оскільки він здатний без прасувальної дошки впоратися з пом'ятою тканиною будь-яких типів, а так само, продезінфікувати салон авто. За яким же принципом працює пароочисник Steam Brush, запитаєте Ви? Все дуже просто: достатньо лише заповнити спеціальний резервуар водою і почекати пару хвилин до повного нагрівання мультифункціонального відпарювача і все готово! Далі Ви тільки періодично натискаєте кнопку, в наслідок чого вода у вигляді пари під дуже високим тиском робить свою справу. Працюючи з ручним пароочисником Стім Браш, Вам навіть не потрібно докладати фізичних зусиль, по типу: відшкрябування бруду і застарілих жирних плям, 20-хвилинне загладжування впертої складки на спідниці, жахлива атака мікробів всілякими дорогими засобами - все це в минулому!

Купуючи Steam Brush, Ви гарантовано отримуєте:

- Абсолютну чистоту в будинку;
- Цілковите винищення мікробів;
- Чищення і прасування будь-яких тканин;
- Ідеальну чистоту автомобіля;
- Економію місця, часу, грошей, нервів.

Ручний пароочисник Multifunctional Steam Brush - це Ваш найкращий спосіб підтримувати ідеальну чистоту, комфорт і назавжди позбавити житло від мікробів!
 

Відпарювач одягу Multifunctional Steam Brush
Відпарювач одягу Multifunctional Steam Brush