Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 20:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Світловий планшет - дитячий планшет для малювання, розмір А4

Код товару: 1007329
Опис

Планшет для малювання може стати хорошим подарунком для всіх, хто цікавиться малюванням

    Пропонуємо вашій увазі світловий планшет, який виготовлений у вигляді акрилової дошки, оснащеної світлодіодним підсвічуванням по всьому периметру. Можна купити планшет для малювання і копіювання малюнків, пейзажів, натюрмортів або просто для замальовок. Так само можна застосовувати світловий планшет для малювання макетів одягу, креслення схем, для створення архітектурних макетів і т.д. Дитячий планшет для малювання можна використовувати як прилад для тренування по каліграфії або для перших художніх шедеврів. Світловий планшет для малювання компактний і легкий, його можна брати з собою в подорож. А ще він має спеціальний захист для очей і відрізняється доступною ціною.

Працювати з графічним LED планшетом для малювання легко і просто

    Спочатку невелика підготовка: підключаємо планшет до комп'ютера або ноутбука через USB-порт, встановлюємо драйвер і можемо працювати з пристроєм. Світловий планшет підійде як професійним художникам, так і всім любителям малювати. Прилад являє собою акрилову дошку зі світлодіодним підсвічуванням по периметру. Планшет компактних розмірів і легкий, а тому його нескладно перевозити і брати з собою в школу, офіс або в подорожі. Має три рівні яскравості і функцію "захист зору" - безпечне для очей підсвічування екрану. Таке підсвічування важливе для тих, хто багато часу проводить за роботою. Давно всім відомо, що графічним планшетом можна користуватися не тільки професійним дизайнерам, а й студентам, людям, що захоплюються малюнком і графікою. Навчитися працювати з ним досить нескладно.

    За допомогою світлового планшета Ви з легкістю зможете зробити замальовки пейзажу або портрета. Дозволяє тренуватися в каліграфії.

Характеристики - планшет для малювання дитячий:

  • Колір білий;
  • Розмір: довжина - 33.5 см; ширина - 23.5 см; товщина - 4 мм;
  • Довжина USB: 1.5 м.

Комплектація - світловий планшет:

  • світловий планшет;
  • USB-кабель.

Анатолий ( 2019-05-06 )
Оцінка товара: Досвід використання: Меньше місяця
Відгук корисний?
↓ 0 ↑
Коментар:
Сработали быстро и без сбоев. Рекомендую к сотрудничеству.
Відповісти
Світловий планшет - дитячий планшет для малювання, розмір А4
Світловий планшет - дитячий планшет для малювання, розмір А4