Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Грілка для рук Метелик - каталітична грілка

Код товару: 1007242
Опис

Грілка для рук метелик вважається незамінною річчю для тих людей, які часто мерзнуть

Багаторазова грілка для рук Метелик ідеально підходить для обігріву рук і ніг в холодну пору року, також її можна брати з собою на природу, в походи або обігріватися в офісі взимку.

Грілка для рук також стане корисною для любителів полювання і риболовлі. Корпус досить гарний. Має білий колір і прикрашений малюнком у вигляді метелика. Грілка метелик працює за простим принципом. Грілка може випромінювати необхідне тепло без полум'я. Для початку роботи необхідно зняти кришку з гравіюванням метелика, після чого вилучити каталізатор. Використовуючи мірну ємність, залити бензин в грілку, після чого необхідно надіти каталізатор і підпалити прямим відкритим вогнем протягом 10-15 сек. Для цього сміливо можна використовувати звичайну запальничку.

Грілку можна використовувати для обігріву дитини вночі в холодну погоду. Вона повністю безпечна. Також грілка допоможе висушити мокрі рукавиці після прогулянки взимку. Грілка легка і компактна так що відмінно поміщається в кишені. Гарантію роботи виробник дає на 10 000 годин. Крім грілки в наборі поставляється оксамитовий чохол.

Характеристики каталітичної грілки для рук:

  • Матеріал: метал, покриття хром;
  • Паливо: бензин;
  • Колір: сріблястий;
  • Розміри: 100 мм x 68 мм x 15 мм;
  • Вага: 150 г.
  • Час безперервної роботи: 10-11 годин

Грілка для рук Метелик - каталітична грілка
Грілка для рук Метелик - каталітична грілка