Ми з генераторами і з постійним xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Робота по дропшиппінгу в Україні

2024-07-19

Скоріше за все Ви тільки-що шукали в Google щось типу “Дропшиппінг постачальники Україна” або “Почати свій бізнес без початкового капіталу”, чи не так? Якщо ми вгадали, значить Ви потрапили за вірною адресою!

Що таке дропшиппінг?

Якщо по-простому, то це один з найпростіших варіантів почати свій бізнес в мережі з нуля, без великих фінансових вливань та з мінімальним досвідом. Вам не потрібно перейматись закупкою товарів, орендою складських приміщень для їх зберігання, пересилкою замовлень клієнтам, пошуком кваліфікованих кадрів та іншим речам, які потребують великих витрат часу і грошей. Уявіть, своя прибуткова справа, яка не залежить від стану справ в країні, ні від росту курсу валют, нові законопроекти і “жахливі” перевірки Вас абсолютно не лякають, офісне приміщення спокійно можна замінити затишним домашнім кріслом, а графік роботи і кількість прибутку прямо пропорційно тому, наскільки багато і якісно Ви працюєте. Звучить чудово, чи не так? Якщо Ви погоджуєтесь з даним твердженням, ознайомтесь з інформацією ниже і вже через 10 хвилин можливо Ви зможете почати нову сторінку свого життя і почнете заробляти разом з нами!

Хто може працювати, використовуючи дану систему?

Ви не повірите, але практично будь хто. Молода мама, яка сидить в декретній відпустці, студент, який не хоче жити на маленьку стипендію і допомогу батьків, звичайний офісний робітник, якому після роботи шкода витрачати час на перегляд безглуздих відео на Youtube, бо в нього є бажання заробляти більше ніж стандартну зарплату, навіть пенсіонеру, якому зараз вже важко знайти звичайну роботу, адже зараз всюди шукають в першу чергу молодих співробітників. Дивіться, для того, щоб почати працювати по системі дропшиппінгу Вам необхідно всього декілька речей – комп’ютер з доступом в мережу, мобільний телефон для прийому і підтвердження замовлень з клієнтами в телефонному режимі і трошки вільного часу. На цьому все, Вам не потрібно навіть мінімальне робоче місце, влаштувати його можливо практично всюди, хоч на відпочинку у родичів в селі, хоч в затишному кафе з горнятком смачної кави.

З чого варто почати роботу по дропшиппінгу?

З початку. А що найважливіше при роботі по системі дропшиппінг? Звичайно це хороший і перевіренний партнер, адже без нього всі ваші зусилля ні в якому випадку не конвертуються в матеріальну винагороду. Наша компанія вже більше 10 років на ринку , з котрих 7 років ми допомагаємо заробляти сотням підприємців по всій Україні. В декількох словах, нам вдалось за весь цей час наблизитись до ідеалу максимально простого в розумінні і в той же час професійного інструменту для такої класної речі, як легкий заробіток в мережі без вкладень. Стабільне відправлення замовлень Новою поштою кожний будній день, своя кур’єрська служба доставки по Києву,  можливість самовивозу товарів з офісу компанії без переплат за доставку, реальні онлайн-залишки товарів, різноманітні варіанти масових вигрузок товарів для різних платформ, своєчасні виплати заробітку і звичайно широкий асортимент товарів це саме те, що треба, і ми з впевненістю можемо Вас запевнити, що все це і навіть більше ми можемо запропонувати кожному. Якісний партнер, який дає можливість безпечно заробляти разом з ним дропшиппінгом по всій Україні це рідкість, але смію стверджувати, що ми точно потрапляємо під це визначення. Працювати по дропшиппінгу в Києві або по всій території України з нами просто й вигідно!

Йдемо далі. З партнером Ви визначились, тобто де брати товар і яким способом його доставляти до клієнта вже зрозуміло, тепер виникає саме важливе питання, від якого залежить багато в даному варіанту бізнесу. Де ж брати клієнтів?

 

 

Сами простий і логічний варіант це різні торгові площадки, по-типу Prom.ua, Bigl.ua, OLX, Rozetka, Zakupka.com, десятки їх. Вигода проста – у Вас вже буде готовий робочій кабінет для прийому та обробки замовлень, є глобальна компанія по залученню клієнтів на ресурс, залишається лишень залити товари, проплатити рекламну компанію і отримувати замовлення, краса, чи не так? Але нажаль без мінусів обійтись не може. В даному варіанті необхідний хоча б якийсь початковий капітал для “виходу” на платформу, плюс конкуренція достатньо висока, тобто треба шукати золоту середину проміж вартістю товару, витрачених на рекламу коштів та інших параметрів, що потребує мінімального досвіду в роздрібних продажах. Дуже важливим моментом являється оригінальне наповнення сайту, для покращення видачі Ваших позицій в пошуковій видачі важливо підвищувати якість контенту. Треба писати оригінальні описи товарів, по можливості розміщувати якісні фото товарів без ватермарків (як показує практика далеко не всі постачальники надають такі фото, але ми одразу після реєстрації ділимося ними з партнером).


Більш простий вариант це викладення товару в популярних зараз соц-мережах або мессенджерах, таких як Facebook, Instagram, Telegram и Viber. Найголовніша вигода такого варіанту ведення продажів цілком очевидна  – початковий бюджет практично не важливий, вийти на ринок дуже просто і нестачі в клієнтах немає. Але, як звичайно, без підводного каміння тут не обійтись, занадто висока конкуренція і важкість початкової розкрутки Вашого магазину не дає цьому способу стати єдиним і кращим. Адже для того, щоб щось продати, треба висока відвідуваність Вашої сторінки, а подібних пропозицій більш ніж достатньо. Вирішується це запитання просуванням сторінки за допомогою різноманітних сервісів для накрутки підписників або проведенням акцій та give away заходів.

Третій і один з самих непопулярних варіантів роботи по дропшиппінгу це випадок якщо у Вас вже є свій роздрібний магазин (або інтернет-магазин), і Ви хочете розширити свій ассортимент без фінансових витрат і ризиків.
 
Писати про створення свого інтернет магазину на будь-якому платному хостингу ми не стали, адже для нової людини в цьому бізнесі це занадто важно, а витрачені сили та ресурси далеко не завжди окупають себе, так як платформи-гіганти ринку забирають левову частку видачі в пошукових запитах. 
 
Ви можете на етапі вибору данного способу заробітку спитати – скільки можна заробити на дропшиппінгу? И ми дамо відповідь, пропорціонально тому, скільки Ви часу і сил готові витратити на створення і розширення активної бази клієнтів, ну і звичайно архіважливо не забувати всіма силами підвищувати відвідуваність Вашого ресурсу.
 
Якщо Вам сподобалась ідея продавати товари дропшиппінгом звертайтесь до нас, заповнюйте форму співпраці, наші досвідчені менеджери нададуть Вам всі необхідні інструменти для роботи з нами і вже з сьогоднішнього дня Ви можете почати свій особистий прибутковий бізнес.