Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів в тиждень
Усі розділи
Закрити
Розділи

Закрити

Слуховий апарат Xingma xm-907

Код товару: 1000127
Переглядів: 27

В наявності
Гарантія: 1 міс.

Ціна: 310 грн 300 грн
Слідкувати за зниженням ціни
Вкажіть вашу адресу електронної пошти нижче, аби отримати повідомлення, щойно цей товар здешевшає.
+380
Параметри
Гучність: 40 Дб.
Працює від: Батарейок
Ступені втрати слуху: Велика
Початкова
Середня
Тип слухового апарату: Завушний
Диапазон частот: 4500 Гц
Колір (основний): Бежевий
Максимальний звук: 135 Дб. +-5Дб.
Матеріал товару (основний): Пластик
Тип управління: Механічне
Показати всі характеристики
Опис

 

Комплектація слухового апарату XM-907:

1. Апарат слуховий Xingma XM-907
2. Вкладиші вушні - 3 шт
3. Батарейка LR44 - 3 шт
4. футляр

 

Перш ніж вирішити який слуховий апарат купити, ознайомтеся із загальними характеристиками слухових апаратів.

Ви страждаєте втратою слуху, як мільйони людей на всій планеті? Тоді покупка слухового апарату Xingma xm-907 значно полегшить Вам життя.
Чому люди втрачають слух?
Існують два основних типи втрати слуху: Кондуктивна і нейросенсорна.
Кондуктивна втрата слуху пов'язана з ускладненням проходження звуку через зовнішнє, середнє вухо, барабанну перетинку. Це може бути через вроджені дефекти, інфекції вуха, або це може бути генетичним захворюванням. Кондуктивну втрату слуху в цілому можна виправити хірургічним шляхом.
Нейросенсорна втрата слуху включає в себе пошкодження внутрішнього вуха. Це може бути викликано старінням, вагітністю, вірусними і бактеріальними інфекціями, генетичними захворюваннями, травмами (таких, як сильний удар по голові), впливом гучних звуків, використанням деяких ліків, скупченням рідини або доброякісною пухлиною у внутрішньому вусі. Нейросенсорна приглухуватість зазвичай не може бути усунена хірургічним шляхом і виправляється за допомогою слухового апарату.

Як слуховий апарат працює?

Слуховий апарат являє собою електронний пристрій з невеликим мікрофоном, який робить звук гучніше. Ви унікальні і слух Ваш унікальний, тому існує безліч стилів слухових апаратів і брендів. Один слуховий апарат не може працювати, для однієї людини так, як це було б для іншої.
 

Як купити слуховий апарат:

 

Спочатку, проконсультуйтеся з фахівцями та лікарями, щоб виключити причини втрати слуху, які можна виправити, такі як сірчана пробка, інфекція середнього вуха або пухлина.
Що необхідно враховувати:
Багато хто думає, що слуховий апарат буде виглядати відштовхуюче, не солідно або змінить ставлення оточуючих і тому відмовляються носити слухові апарати. Будьте чесні з самим собою. Носіння слухового апарату набагато менш помітно, ніж постійно просити людей повторити запитання чи відповідати невпопад. Правда в тому, що добре обладнаний слуховий апарат може значно поліпшити вашу здатність взаємодіяти з іншими. Слухові апарати можуть звести до мінімуму багато проблем, які пов'язані з втратою слуху, такі як труднощі розуміння співрозмовника або неможливість почути таймер або сигналізацію. Слуховий апарат допоможе Вам у боротьбі з почуттям соціальної ізоляції.

Якщо Ваша втрата слуху впливає на вашу здатність спілкуватися з іншими людьми або змушує Вас почувати себе не комфортно в суспільстві, можливо, настав самий час розглянути покупку слухового апарату xingma xm-907.
Користуючись слуховим апаратом xingma xm-907 регулярно і хорошо доглядаючи за ним, Ви починаєте помічати значні поліпшення в якості життя.
 

 

 У комплекті дешевше!
410 400 грн. Купити
400 390 грн. Купити
370 360 грн. Купити
Слухові апарати
Слуховий апарат Xingma xm-907
Слуховий апарат Xingma xm-907         310 грн 300 грн