Режим роботи операторів:
пн.-нд. з 09:00 до 19:30
Замовлення через сайт:
24 години 7 днів на тиждень
Інформація для покупців
Усі розділи
Закрити
Каталог товарів

Закрити

Тренажер для очей Eye exercise device ZK-518

Код товару: 1000307

Знятий з виробництва
Гарантія: 3 міс.

Повідомити про надходження
нет в наличии

Ваш e-mail:
Актуально до:
Скачати інструкцію до товару: "Тренажер для очей Eye exercise device ZK-518"


Опис

Назва і модель пристрою 1.5 Eye exercise device ZK-518
Вага 0.5 кг
Зовнішнє джерело живлення 220 В ± 10%, 50 Гц ± 2%
Робоча напруга 6В D.C
Робочий струм <500 мА
Діапазон тиску 25кПа ± 5KPa
Робочий шум <65 дБ
Відносна вологість <80%
Авто-таймер 10 хвилин
Виконавчий стандарт GB4706.10-2003

Тривала концентрація зору вимагає належного догляду та профілактики. Так як при постійному перебуванні за комп'ютером, або при перегляді телевізора відбувається сильне перенапруження очей. Після цього виникають головні болі і постійна очна втома.

Для вирішення подібного роду проблем був винайдений тренажер для очей Eye exercise device ZK-518, який завдяки своїй конструкції з легкістю знімає очне перенапруження.

При цьому заспокоюються нервові закінчення розташовані в області очей.
Пристрій направлений як на профілактику, так і на безпосереднє відновлення зору. Досягається це за рахунок того, що прилад діє точково і покращує кровообіг в області органів зору. Після проведених процедур поліпшується стан шкіри, у деяких користувачів навіть відновлюється нормальний сон.

Управляється пристрій за допомогою дистанційного пульта управління. На пульті є кнопки, які дозволяють перемикати режими тренувань. Що стосується використання, то застосовувати прилад слід щодня по 10 хвилин перед сном. При дотриманні даного розкладу ваш зір відчутно зміниться в кращу сторону. Головне бути пунктуальним по відношенню до свого здоров'я і своєчасно проводити призначений комплекс процедур.

Комплектація тренажера для очей Eye exercise device ZK-518.

Пристрій поставляється в наступному вигляді: маска-тренажер із з'єднувальним шнуром і електронний блок керування в одному екземплярі. Крім цього комплектація включає інструкції з експлуатації і невеликий адаптор.

З технічних характеристик слід виділити 4 режими тренувань і компактність пристрою. Вага тренажера складає 500 грам, що робить його доступним всім користувачам незалежно від вікових рамок. При використанні пристрою можна скористатися вбудованим таймером, який запрограмовано в пристрій.

Якщо вам необхідний тренажер для очей за доступною ціною, то сміливо купуйте Eye exercise device ZK-518 - це повнофункціональний апарат, який позбавить вас від усіх неприємних відчуттів в області очей.

При необхідності здійснюється доставка по Україні. Для цього вам слід оформити заявку і на протязі лічених днів пристрій буде доставлено в ваш регіон.

Скачати інструкцію до товару: "Тренажер для очей Eye exercise device ZK-518"


Тренажер для очей Eye exercise device ZK-518
Тренажер для очей Eye exercise device ZK-518